Apie mus

DIMELO atsirado iš idėjos įnešti daugiau tikrumo, grynumo, pozityvumo į šį pasaulį ir sukurti vietą, kurioje būtų galima rasti tai, ko reikia kiekvienam mylinčiam save, savo grožį ir sveikatą puoselėjančiam žmogui, t. y. suteikti galimybę be vargo ir ilgų pastangų rasti tikrą natūralumą ir gamtos gėrybių oazę.

DIMELO palaiko veiklą, kuri gerbia gamtą ir prisideda prie jos gerovės, todėl pasirenkamos ne tik kenksmingų cheminių medžiagų gamyboje nenaudojančios įmonės, bet ir tos, kurios saugo gamtą, neatlieka bandymų su gyvūnais. DIMELO.LT siūlo išbandyti pačius natūraliausius ir geriausius produktus,  kurie puoselėja Jūsų grožį, sveikatą bei padeda sukurti jaukius namus.

"Mes vertiname sveiką, etišką ir darnų gyvenimą, todėl pasirenkame tik tai, kas skaidru ir paprasta, o, svarbiausia, nepaprastai naudinga tiek Jums, tiek gamtai.

Kad įsitikintume produktų grynumu, kruopščiai nagrinėjame gausybės produktų sudėtį ir atrenkame tik pačius geriausius. Štai kodėl mūsų prekių asortimente nerasite produktų turinčių parabenų, sulfatų, pftalatų, dažiklių, dirbtinių kvapiklių ar kitų toksiškų  cheminių medžiagų, kenkiančių Jūsų sveikatai".                Kodėl turėtumėte rinktis būtent mūsų siūlomą kosmetiką?


Oda yra jautriausias mūsų organas, kuris sugeria viską iš išorės, atlieka drenažo ir komunikacijos tarp išorinio ir vidinio pasaulio funkcijas. Iš tiesų mūsų oda sugeria net 60% naudojamų priežiūros priemonių, todėl daugumoje priemonių esančios toksiškos medžiagos (detaliau skaitykite skyrelyje "Kenksmingi ingredientai"), kelia didelį pavojų mūsų sveikatai. Remiantis moksliniais įrodymais, toksinai ir kitos cheminės medžiagos sukelia alergiją, galvos skausmus, trikdo kvėpavimą, skatina nevaisingumą ir netgi vėžį.

Kad to išvengti kasdien naudojamos odos bei plaukų priežiūros priemonės turėtų būti pasirenkamos itin atsakingai.

Visi aliejai, esantys mūsų siūlomoje kosmetikoje, yra šalto spaudimo ir šalto perdirbimo, nerafinuoti. Tokiu būdu aliejuose yra išsaugomos visos sėklų, gėlių ir kitų gamtos teikiamų gėrybių naudingosios ir maistingosios medžiagos.

Vietoje cheminių konservantų mūsų kosmetikoje rasite levandų bei rozmarino, taip pat kitų ingredientų, kurie natūraliai saugo produktus. Sintetiniai kvapai čia pakeičiami grynais tikrų gėlių, vaisių ar uogų eteriniais aliejais, kurie pasižymi gydomosiomis bei aromaterapinėmis savybėmis.


Visi mūsų atrinkti produktai yra pagaminti iš kiek įmanoma daugiau natūralių ir/ar organiškų ingredientų, todėl beveik visos priemonės yra 100% natūralios!

 


Daugiau informacijos apie natūralius ir organiškus ingredientus bei jų skirtumus rasite skyrelyje “Natūralu ir/ar organiška”.